Konstruktywne podejście działa!

Dla nas konstruktywne rozwiązanie oznacza nie tylko to, że system działa, ale że interakcja między technologią, designem i ludźmi generuje efektywne wyniki. Nieustannie pracujemy nad tym aby połączenie technologi i ludzi przynosiło jak najlepsze rezultaty dbając nie tylko o to co widać ale także o jakoś tego co jest dla oka niewidoczne.
Nie znamy się na wszystkim.. wierzymy, że lepiej znać mniej ale być w tym specjalistą.

Klienci o nas

O prawdziwej wartości firmy, najwięcej mogą powiedzieć jej klienci. Zobacz jakie referencje nam wystawili:

Rozumiemy potrzeby biznesowe

Jesteśmy firmą, która rozumie, że oprogramowanie to jedno z narzędzi do osiągnięcia celu. Wiemy też, że idealnie wykonane i dopasowane do Twoich wymagań narzędzia mogą podnieść efektywność Twojej firmy na zupełnie nowy poziom.

Właśnie dlatego współpracę rozpoczynamy od dokładnego zbadania Twoich potrzeb i zrozumienia pomysłu, który mamy wesprzeć.

Jak zacząć?

To bardzo proste! Napisz do nas
Twój pomysł

Opowiedz nam o Twoich pomysłach lub wymaganiach.
Nawet, jeżeli Twój pomysł nie jest kompletny, opowiedz nam o nim.

Pomożemy!

Darmowa wycena

Porozmawiamy o Twoim pomyśle, udzielimy odpowiedzi na pytania i zapewne sami kilka zadamy. Po  ustaleniu zarysu projektu sporządzimy wstępną wycenę.

Stworzenie specyfikacji

Następnie z Twoją pomocą stworzymy specyfikację techniczną projektu. Zaplanujemy  w jaki sposób użytkownicy będą korzystać z aplikacji, jakie funkcje otrzymają do swojej dyspozycji i jak sama aplikacja będzie zbudowana.

Umowa i wdrożenie

Po podpisaniu kontraktu rozpoczniemy proces programowania. Dzięki stworzeniu szczegółowej specyfikacji technicznej, nasze aplikacje są niezawodne i mogą być rozbudowywane.

Ostatnio na blogu

Z programów, które tworzyliśmy korzystają:

Skontaktuj się z nami