Systemy zarządzania obiektem

Integracja instalacji teletechnicznych oraz systemów zabezpieczających

System Zarządzania Obiektem łączy wszystkie instalacje teletechniczne oraz Systemy Zabezpieczające znajdujące się w budynku w jedną całość. Jest to najważniejszy element w hierarchii technicznego wyposażenia Budynku Inteligentnego, bez którego trudno jest mówić o inteligencji budynku. Umożliwia on bowiem stworzenie wzajemnych relacji pomiędzy poszczególnymi systemami, zapewnia możliwość wykorzystywania wspólnej bazy danych a także automatycznego koordynowania reakcji systemów w sytuacjach awaryjnych.

System BMS stanowi uniwersalny interface do obsługi wszystkich systemów znajdujących się w budynku. Dodatkowo pełni szereg funkcji dodatkowych takich jak: przetwarzanie i archiwizacja danych, wizualizacja poszczególnych instalacji, sygnalizacja i obsługa stanów alarmowych, optymalizacja pracy poszczególnych systemów.

Jako integrator systemów teleinformatycznych proponujemy Państwu rozszerzone pojęcie serwisu obejmujące oprócz standardowych napraw sprzętu także konsultację i pomoc w utrzymaniu systemów.

Nasze podejście do problemów z którymi borykają się nasi Klienci oddaje jedno słowo w języku angielskim – outsourcing. Oznacza to wykluczenie z organizacji przedsiębiorstwa pionu informatyki i przekazanie go do zewnętrznego usługodawcy. Pozwala to zmniejszyć zakres działania firmy i skupić się na jej głównych celach biznesowych. Chcemy pomóc swoim Klientom w pełnym i bezbolesnym wdrożeniu outsourcingu.

W ramach oferty outsourcing’owej proponujemy – oferując szeroki wachlarz usług doradczych i wspomagających, zapewniamy doświadczoną kadrę kierowników projektów, analityków, inżynierów i techników. Mogą oni pracować u naszych Klientów na bazie stałych lub czasowych kontraktów. Nasi konsultanci udzielają porad, asystują Klientom w zakresie możliwości wykorzystania współczesnych technologii i rozwiązań, jak np:planowania strategii bezpieczeństwa, realizacja sieci rozległych, zarządzanie przedsiębiorstwem przez Internet czy multimedia.

Z programów, które tworzyliśmy korzystają:

Masz ciekawy pomysł lub potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z nami!