Nasze produkty

Nasze autorskie rozwiązania ułatwią Twoją pracę w zarządzaniu fakturami i projektami.

UniTree

UniTree jest pierwszą i jedyną na świecie aplikacją do graficznego zarządzania kodem testów jednostkowych. Może być także wykorzystywana do testów innego rodzaju.

UniTree organizuje kod testowania tak, że każdy, także klient, może brać udział w procesie testowania aplikacji i czerpać z niego informacje. To najszybsza droga do sukcesu biznesowego zleconej do napisania aplikacji i do satysfakcji klienta.

System - Nasze produkty, realizacja projektów.

AB Tablica AgileBoard.me

To nasze autorskie rozwiązanie, które początkowo zostało stworzone na potrzeby własne a obecnie jest dalej rozwijane. System wspomaga proces zarządzania realizacją zadań, zgłaszaniem błędów, planowaniem zmian jak i śledzeniem postępu realizacji projektu. Posiada także inne funkcjonalności jak kalendarz dostępności pracowników czy np. przedstawienie raportów kto nad czym pracował w postaci kalendarzowej lub raportów z czasami pracy. Umożliwia w łatwy sposób kontrolę nad wydajnością i efektywnością spędzonego czasu przy projektach.

Tablica AB jest dostępna również jako aplikacja mobilna. Zarządzaj zadaniami kiedy i gdzie tylko chcesz.

pobierz z Google Play

FVonline

FVonline to usługa, pozwalająca w prosty sposób zarządzać fakturami w firmie. Dostępny jest szereg możliwych typów faktur do wystawienia, tworzenia statystyk sprzedaży jak i integracja z zewnętrznymi serwisami. Do systemu można podpiąć rejestrację sprzedaży internetowej bądz dowolny system sprzedażowy. Portal umożliwia także integrację z systemem księgowym Optima.

Nasze Doświadczenie


Tworzenie aplikacji od zera

Aplikacje Saas

Oprogramowanie do zarządzania

Integracje z usługami zewnętrznymi

E-commerce

Przejęcie projektu

Laravel Framework

Angular/VueJs

Integracje z urządzeniami

Z programów, które tworzyliśmy korzystają:

Masz ciekawy pomysł lub potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z nami!