DevPark news

To był ciekawy i produktywny czas.

Każdy dzień rozpoczynaliśmy przepyszną kawą, aby zakończyć go ucztą w stylu “wolnych ludzi”. Miasto niesamowite, z rozmachem, przepięknie prezentujące się zwłaszcza w nocnych sceneriach z grą świateł – aczkolwiek korki w nim tak samo niesamowite.

Targi bardzo ciekawe, także z rozmachem. Mamy odczucie, że w głównej mierze dominowała tematyka Cyber Security i Meta Versum, ale nie zabrakło też innych spektakularnych technologi, jak choćby drony pasażerskie, smart city czy roboty odzwierciedlające ludzką mimikę.

Dziękujemy ekipie z regionu Wielkopolska (Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego) za udział w targach, oraz serdeczenie pozdrawiamy drużynę z Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ze stoiska reprezentującego Polskę.

Zdecydowanie… już czekamy na następną edycję GITEX Global

Udział w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.