STRATEGIA BIZNESOWA – CERTYFIKOWANI PROGRAMIŚCI APLIKACJI LARAVEL - DEVPARK
Development / DevPark news / Laravel

Czasami strategia biznesowa jakiej oczekują od nas nasi klienci nie może być zrealizowana za pomocą gotowego rozwiązania / skryptu CMS lub sklepu internetowego, takich jak WordPress / Magento /Prestashop ponieważ nie mają one wszystkich funkcji.

W takich przypadkach najbardziej efektywnym i opłacalnym rozwiązaniem jest stworzenie dedykowanego systemu. Używamy wtedy Laravel’a.

Laravel to framework PHP, który pozwala nam szybko budować niestandardowe strony internetowe.

Używamy framework Laravel do każdego projektu, który wymaga w pełni dostosowanego rozwiązania i gdzie spełnia wymagania techniczne.
Laravel oferuje różne narzędzia zwiększające możliwości programisty do wykonywania typowych zadań podczas programowania, dzięki czemu programiści są bardziej efektywni i mogą się skupić na ważnych elementach w aplikacji.

Posiadamy wiele projektów w naszym portfolio, od interfejsów API opartych na REST, aż po strony internetowe ze zintegrowanymi systemami.

Obecnie Laravel jest najczęściej używanym frameworkiem PHP w porównaniu do innych frameworków PHP, ze względu na jego renomowaną stabilność, doskonałą dokumentację i świetne zasoby do nauki (dzięki Laracast) oraz społeczność.

W 2017 r. ogłoszono pierwszy egzamin certyfikacyjny Laravel, który miał potwierdzić umiejętności programistów, wiedzę potrzebną do tworzenia stron internetowych i aplikacji internetowych przy użyciu Framework’a Laravel.

Egzamin certyfikacyjny jest przeznaczony dla programistów, którzy dobrze rozumieją poszczególne wersje Laravel i potrafią tworzyć aplikacje zgodnie z najlepszymi praktykami.

Wierzymy, że certyfikowany programista Laravel przełoży się na  większą pewność klienta, że pracuje z ekspertem programowania i jest to doskonały sposób na potwierdzenie zdolności technicznych naszych pracowników.

Nie ma poradników ani przykładowych pytań, bardzo niewiele wiadomo o samym egzaminie certyfikacyjnym. Żeby zdać egzamin, musieliśmy poświęcić wiele czasu aby się go nauczyć, nie tylko budując realne aplikacje – musimy znać całą dokumentację techniczną i nie możemy przegapić żadnej jej części (znać wszystkie dostępne, wbudowane funkcje).

Dodatkową korzyścią procesu certyfikacji jest to, że jest to  doskonałe narzędzie do nauki. Pozwoliło nam spojrzeć na Laravel w szerszym kontekście i nauczyć się nowych części elementów, które możemy zastosować do projektów.

Jeśli masz już projekt Laravel lub nowy projekt, który chcesz omówić, skontaktuj się z nami przez e-mail lub czat dostępny na naszej stronie.