Tester aplikacji (QA)

Tester aplikacji

Przedsiębiorstwo DEVPARK Sp. z o.o. realizuje projekt pt. „Opracowanie i wdrożenie oprogramowania do zarządzania tworzonymi i istniejącymi testami aplikacji”, w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020, działanie 1.2 Wzmocnienie potencjału innowacyjnego przedsiębiorstw Wielkopolski.

W związku z realizacją ww. projektu, poszukujemy osoby na stanowisko Tester Systemu (QA)

Główne obowiązki:
  • Testowanie aplikacji internetowych i mobilnych zgodnie z określonymi procedurami,
  • Zapewnienie zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi,
  • Testowanie nowych funkcjonalności pod kątem zgodności ze specyfikacją,
  • Raportowanie wyników testów,
  • Dopracowywanie i konstruowanie nowych scenariuszy testów,
  • Aktywny udział w ulepszaniu procesów testowych,
  • Współpraca z zespołem Developerskim
Wymagana wiedza / umiejętności:
  • Znajomość metodologii i narzędzi testowych (na przykład Selenium)
  • Znajomość zagadnień związanych z kontrolą jakości w systemach IT,
  • Doświadczenie w przygotowaniu specyfikacji testów i dokumentacji wyników,
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się w kwestiach technicznych,
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2 lub wyższy)
Pożądane:
  • Podstawowa znajomość języków programowania,
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w testowaniu aplikacji mobilnych i internetowych
Profil kandydata:
  • Skrupulatny, dbający o szczegóły
  • Myslący analitycznie i kreatywnie rozwiązujący problemy
  • Zdolny do samodzielnej pracy, potrafiący ją organizować i nadawać priorytety
  • Przejawiający inicjatywy w działaniu
  • Koleżeński i gotowy do nawiązania przyjaznych relacji
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę na pełen etap lub zakontraktowaną ilość godzin
  • Pracę w zgranym zespole
  • Dostęp do karty FitSport
  • Współpracę z silnym i doświadczonym zespołem programistów dbającym o czystość kodu

CV wraz z ofertą prosimy przesyłać e-mailem lub dostarczyć osobiście do dnia 30.04.2020.

Do dalszych rozmów zaprosimy wybrane osoby.

Dodatkowe profity

Elastyczność godzin pracy

możesz wybrać w jakich godzinach najwygodniej Ci się pracuje

Możliwość pracy zdalnej

możesz pracować w jednym z naszych biur (Poznań, Piła, Kraków) lub całkowicie zdalnie

Dbamy o Twój rozwój

na bieżąco wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem, organizujemy prelekcje i prezentacje

Ciekawe projekty

pracujemy dla firm z całego świata i różnych branż

Integracja

organizujemy spotkania integracyjne całego zespołu, zawsze połączone z dodatkowymi atrakcjami

Materiały szkoleniowe

będziesz miał dostęp do profesjonalnych książek, poradników i materiałów szkoleniowych

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyślij e-mail na adres: [email protected] lub wypełnij formularz klikając przycisk.