Regular Java Developer

W naszym Dziale Programistycznym pracujemy w oparciu o TDD i clean architecture. Tworzymy aplikacje w PHP, Java i JavaScript, przeprowadzamy integracje Microsoft 365 oraz integracje systemowe.

W DevParku zapewniamy szkolenia, dostęp do wiedzy i pracę w zespole, w którym panuje autentycznie serdeczna atmosfera. Działamy w Poznaniu w centrum miasta przy ulicy Zeylanda.

Dołącz do zespołu DevPark, aby być częścią zespołu kreatywnych inżynierów programowania i zdobywać doświadczenie w naszych długoterminowych projektach dla różnych branż i klientów międzynarodowych!

Poszukujemy Regular Java Developera, który dołączyłby do zespołu projektowego w pełnym wymiarze czasu i pracował nad projektem w pełnym cyklu życia produkcji oprogramowania t.j.:

  • analiza i rozwój specyfikacji funkcjonalnych
  • analiza danych źródłowych
  • definiowanie wymagań biznesowych
  • projektowanie
  • rozwój i utrzymanie powdrożeniowe systemów informatycznych dedykowanych do obsługi nowoczesnych procesów biznesowych
  • wsparcie i testy użytkowników
Twoje obowiązki:
  • Rozwój, testowanie i utrzymanie komponentów opartych na Javie
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych projektów
  • Rozwiązywanie problemów podczas realizacji projektów
Twoje doświadczenie:
  • 1 rok doświadczenia w projektach realizowanych kompleksowo w pełnym cyklu produkcji oprogramowania
  • znajomość wzorców projektowych i SOLID
  • praca nad ciekawymi projektami na przykład związanymi z technologią blockchain
Oferujemy:
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • wyjazdy firmowe i spotkania
  • ścieżkę kariery oraz zdefiniowane okresy wzrostu wynagrodzenia
  • elastyczne godziny pracy, możliwość częściowo pracy zdalnej
  • dowolną formę zatrudnienia
  • możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość korzystania z karty Fit Profit

Prosimy o wysyłanie do nas CV na adres e-mail: [email protected], lub kontaktować się pod numerem telefonu 604 678 489

Dodatkowe profity

Elastyczność godzin pracy

możesz wybrać w jakich godzinach najwygodniej Ci się pracuje

Możliwość pracy zdalnej

możesz pracować w jednym z naszych biur (Poznań, Piła, Kraków) lub całkowicie zdalnie

Dbamy o Twój rozwój

na bieżąco wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem, organizujemy prelekcje i prezentacje

Ciekawe projekty

pracujemy dla firm z całego świata i różnych branż

Integracja

organizujemy spotkania integracyjne całego zespołu, zawsze połączone z dodatkowymi atrakcjami

Materiały szkoleniowe

będziesz miał dostęp do profesjonalnych książek, poradników i materiałów szkoleniowych

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyślij e-mail na adres: [email protected] lub wypełnij formularz klikając przycisk.