Instalator sieci niskoprądowych

Poszerzamy Dział Systemów Teletechnicznych i Bezpieczeństwa o instalatorów elektryków, elektromonterów, a także pomocników elektryka.
Opis:

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie instalacja systemów zabezpieczeń technicznych, okablowania strukturalnego i instalacji elektrycznych.

Twój zakres obowiązków:
  • montaż tras kablowych – rury PCV, koryta
  • prowadzenie instalacji technicznych monitoringu wizyjnego CCTV, kontroli dostępu, systemów bezpieczeństwa SSWiN, instalacji P-poż.
  • układanie telekomunikacyjnych linii kablowych
  • montaż szafek telekomunikacyjnych
  • układanie instalacji kablowej wewnątrz budynków
  • prowadzenie przeglądów, napraw, konserwacji systemów
Jesteś kandydatem, którego poszukujemy, jeśli posiadasz:
  • praktyczne umiejętności i wiedzę w zakresie montażu i konfiguracji urządzeń zabezpieczenia technicznego, tj. systemów CCTV, systemów SSWiN, systemów P-poż
  • praktyczne umiejętności montażu i naprawy urządzeń elektrycznych niskiego napięcia
  • mile widziane: doświadczenie w wykonywaniu instalacji lub wykształcenie kierunkowe techniczne (elektrotechnika, elektronika lub o profilu elektronicznym, elektrycznym)
  • prawo jazdy kat. B
Dodatkowo doceniamy:
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość zagadnień sieciowych (okablowanie strukturalne, urządzenia i protokoły sieciowe)
  • licencję Pracownika Zabezpieczenia Technicznego
  • zaangażowanie w pracy oraz gotowość do nauki
  • umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • umowę o pracę i stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • pracę lokalnie lub w delegacji
  • jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku
  • zespół ludzi serdecznych i nastawionych na współpracę
  • pełne wsparcie techniczne i merytoryczne
  • bezpłatne szkolenia i przyuczenia do zawodu
  • bezpłatne badania lekarskie
  • profesjonalne elektronarzędzia
  • imprezy integracyjne
  • kartę do obiektów sportowych Fit Profit
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

CV nie jest wymagane, napisz do nas na adres e-mail [email protected], zadzwoń lub wyślij sms na numer 604678489

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyślij e-mail na adres: [email protected] lub wypełnij formularz klikając przycisk.